Dárkové poukazy

Darujte zážitek, darujte únikovou hru! Až 120 minut zábavy pro 2-6 lidí!

Elektronické poukazy

Chcete udělat radost vašim blízkým? Darujte jim zážitek v podobě únikové hry. Objednejte si poukaz pomocí formuláře vpravo. Na e-mail obdržíte údaje pro zaplacení.

Stylizovaný na míru vytvořený elektronický poukaz obdržíte ve formátu PDF do vámi zadané e-mailové schránky. Platnost poukazu je 6 měsíců. Doba platnosti je uvedena na poukazu. Pokud je hodnota poukazu vyšší než cena hry, rozdíl není zpětně vyplacen. Cena elektronického poukazu je stejná jako běžná cena hry.

Poukaz se snažíme doručit nejpozději do 24 hodin od zaplacení. V případě nutnosti dřívějšího dodání nás kontaktujte telefonicky.

Ceník poukazů

Obě hry najednou: 3380 Kč 2990 Kč

 120 minut    2-6 hráčů

Výhodný balíček obou her zároveň – ušetříte 390 Kč! Plnohodnotný zážitek nejen pro všechny nadšence. Zahrnuje části Virus i Kyberprostor. Obě hry na sebe bezprostředně navazují a je možné je zarezervovat pouze najednou.

Virus: 1690 Kč

 60 minut    2-6 hráčů

Pro ty, kteří chtějí zážitky konzumovat postupně. V ceně je jedna hra – Virus.

Kyberprostor: 1690 Kč

 60 minut    2-6 hráčů

Pro ty, kteří chtějí zážitky konzumovat postupně. V ceně je jedna hra – Kyberprostor. Hru nabízíme pouze hráčům, kteří již byli na hře Virus.

Objednat poukaz

Typ poukazu

Fyzické poukazy

V budoucnu vás čeká možnost zakoupit na míru vytvořený fyzický poukaz v cyberpunkovém stylu. Zadejte e-mail a dozvíte se o něm jako první!

Newsletter