Dárkové poukazy

Darujte zážitek, darujte únikovou hru! Až 120 minut zábavy pro 2-6 lidí! Vybrat si můžete mezi luxusním dárkovým poukazem a ekonomickou variantou v elektronické podobě.

Luxusní poukazy

Vstup do moderní únikové hry. Elektrický obvod vyvedený luxusním zlatým 3D lakem. Kód k exkluzivní online hře Cyberpunk: Hackers wanted. To vše v černé obálce s vysokou gramáží.

Po objednání poukazu vás co nejdříve kontaktujeme. Poukazy je možné předat osobně v Brně a nebo zaslat poštou.

Ceník poukazů

Virus + Kyberprostor: 3290 Kč

 120 minut    2-6 hráčů

Nejvýhodnější varianta! Plnohodnotný zážitek nejen pro všechny nadšence. Zahrnuje části Virus i Kyberprostor. Obě hry na sebe bezprostředně navazují a je možné je zarezervovat pouze najednou. Součástí poukazu je i kód ke hře Cyberpunk: Hackers wanted.

Virus: 1990 Kč

 60 minut    2-6 hráčů

Pro ty, kteří chtějí zážitky konzumovat postupně. V ceně je jedna hra – Virus. Součástí poukazu je i kód ke hře Cyberpunk: Hackers wanted.

Kyberprostor: 1990 Kč

 60 minut    2-6 hráčů

Pro ty, kteří chtějí zážitky konzumovat postupně. V ceně je jedna hra – Kyberprostor. Hru nabízíme pouze hráčům, kteří již byli na hře Virus. Součástí poukazu je i kód ke hře Cyberpunk: Hackers wanted.

Objednat luxusní poukaz

  Typ poukazu

  Předání poukazu
  Elektronické poukazy

  Chcete udělat radost vašim blízkým? Darujte jim zážitek v podobě únikové hry. Objednejte si poukaz pomocí formuláře vpravo. Na e-mail obdržíte údaje pro zaplacení.

  Stylizovaný na míru vytvořený elektronický poukaz obdržíte ve formátu PDF do vámi zadané e-mailové schránky. Platnost poukazu je 6 měsíců. Doba platnosti je uvedena na poukazu. Pokud je hodnota poukazu vyšší než cena hry, rozdíl není zpětně vyplacen. Cena elektronického poukazu je stejná jako běžná cena hry.

  Poukaz se snažíme doručit nejpozději do 24 hodin od zaplacení. V případě nutnosti dřívějšího dodání nás kontaktujte telefonicky.

  Ceník poukazů

  Virus + Kyberprostor: 3380 Kč 2990 Kč

   120 minut    2-6 hráčů

  Výhodný balíček obou her zároveň! Plnohodnotný zážitek nejen pro všechny nadšence. Zahrnuje části Virus i Kyberprostor. Obě hry na sebe bezprostředně navazují a je možné je zarezervovat pouze najednou.

  Virus: 1690 Kč

   60 minut    2-6 hráčů

  Pro ty, kteří chtějí zážitky konzumovat postupně. V ceně je jedna hra – Virus.

  Kyberprostor: 1690 Kč

   60 minut    2-6 hráčů

  Pro ty, kteří chtějí zážitky konzumovat postupně. V ceně je jedna hra – Kyberprostor. Hru nabízíme pouze hráčům, kteří již byli na hře Virus.

  Objednat elektronický poukaz

   Typ poukazu

   Newsletter

   Chcete se dozvědět jako první o všech našich novinkách? Stačí zadat váš e-mail!