O hře

Jak se u nás líbilo hráčům? Přečtěte si hodnocení na Facebooku!

Cyberpunk je sci-fi hackerská úniková hra. Pokud nevíte, co je to úniková hra, přečtěte si Časté otázky.

   Počet hráčů

Hra je vhodná pro 2 až 6 hráčů v jedné skupině.

   2 hry

Nabízíme dvě unikátní hry v jedné místnosti.

   Délka hry

Jedna hra trvá max. 60 minut. Dvě hry najednou trvají 120 minut.

   Jazyk hry

Hru nabízíme v češtině i v angličtině. Stačí znalost jednoho jazyka.

   Velikost

Hra probíhá v místnosti o velikosti 60 m².

   Příběh

Zaměřujeme se na zajímavý sci-fi příběh, který hráči objevují v průběhu hry.

   Náročnost

Pro hru vám stačí selský rozum. V případě potřeby dostanete nápovědu.

   Technologie

Využíváme moderních technologií pro tvorbu hádanek i dokreslení atmosféry.

   Poukaz

Darujte únikovou hru jako zážitek v podobě dárkového poukazu.

Příběh

Vydejte se do hackerského doupěte a poznejte, co v něm paranoidní hackerka Mei ukrývá. Její snahou totiž není nic menšího, než zničit internet. Virus, který má zničit internetové směrovače, se právě nahrává na síť, a vy nemáte mnoho času na překažení důmyslného plánu. Kromě toho, že nebude možné se dívat na memy a videa s koťátky, absence internetu může i ublížit. Navigace, zdravotní přístroje, koordinace záchranných složek, distribuce potravin a zboží, to vše je na internetu závislé. Podaří se vám zachránit internet?

V čem jsme unikátní?

Na rozdíl od jiných únikovek se nesnažíme schovávat technologii použitou na naše hádanky, ale odhalujeme ji a děláme z ní součást dekorace a příběhu. Klademe velký důraz na logičnost celé místnosti a snažíme se, aby do sebe vše zapadalo, a vy jste tak získali jedinečný prožitek z celého příběhu. Můžete se u nás potkat třeba s propojováním různých obvodů (ale nepotřebujete elektrotechnické vzdělání ani jedničku z fyziky) a dokonce se i vydáte společně do kyberprostoru! Netřeba dodávat, že v naší únikové místnosti nenajdete ani jeden zámek na klíč nebo číselný kód, žijeme přece v moderní době.

Dvě hry v jedné

A aby toho nebylo málo, tak jako jediná úniková místnost v ČR nabízíme dvě hry v té samé místnosti. Bojíte se, že to bude nuda a budeme podruhé používat stejné hádanky, které už jste jednou řešili? Ani nápad! Po první hře se vám místnost doslova promění pod rukama a nabídne vám novou várku zajímavých hádanek k řešení.

Cyberpunk nabízí dvě plnohodnotné hry plně zasazené do našeho příběhu. Pro ucelený zážitek doporučujeme obě hry zároveň.

Virus

V první hře se jako kolektiv hackerů vydáte zastavit zákeřný virus hackerky Mei. Ta má za cíl zničit internet a vrátit tak lidstvo do „doby kamenné“.

Kyberprostor

Ve druhé hře se pokusíte najít samotnou hackerku a zjistit, co ji k jejímu počínání vedlo. Vydejte se (nejen) do kyberprostoru a přijďte na kloub celému příběhu.

Bezpečnost

Hráči do hry vstupují na vlastní nebezpečí. Ve hře se nachází umělá mlha a blikající světla (nikoli stroboskopy), doporučujeme tedy lidem s epilepsií nebo dýchacími potížemi pečlivě zvážit účast na hře. Ze hry je možné kdykoli odejít. Hráči v místnosti nejsou zamčeni.

Pokud nejste se hrou spokojení, je možné do 10 minut místnost opustit a za hru neplatit.