Kariéra

Ahoj,

pro naši únikovou hru Cyberpunk hledáme gamestera / gamemasterku, který nám pomůže přinést lidem parádní zážitek a bude je provádět hrou. Práce zahrnuje intenzivní kontakt s lidmi, uvítání, poučení a bezpečnost, vyprávění příbehu, sledování lidí na kamerách a poskytování nápověd, foto a rozloučení s hosty a reset místnosti pro další skupinu. Protože máme hru dvojjazyčnou, potřebujeme někoho, kdo se nebojí mluvit anglicky a je schopný rychle reagovat na podněty v obou jazycích. Velká část té hry stojí na gamemasterovi, takže budeme nároční, ale také to adekvátně finančně ohodnotíme.

Můžeme ti nabídnout super porci zábavy (sledovat lidi a radit jim je fakt sranda:)), práci po večerech a víkendech, takže ti to nekoliduje se školou, a možnost si dopředu naplánovat, na které hry můžeš.

Pokud tě to zaujalo, mrkni na náš web https://cyberpunkbrno.cz/ (tady teď pravděpodobně jsi) a napiš nám na info@cyberpunkbrno.cz, sejdeme se a pokecáme. Nechceme žádné CV ani motivační dopisy, ale musíme si sednout jako lidi. 🙂